Злива

Бучанська міська  рада  шукає стажерів!

Бучанська міська рада шукає стажерів!

Якщо ти:

•  студент 4-6 курсу економічного факультету чи споріднених напрямків (міжнародна економіка, бізнес, менеджмент);
  •  хочеш покращити свої організаційні навички, навчитись планувати і впроваджувати цікаві проекти ;
  •  бажаєш стати автором позитивних  змін

тоді відділ економіки Бучанської міської ради шукає саме тебе! Дане стажування є гарною можливістю ознайомитись із діяльністю органу місцевого самоврядування, із основами місцевого економічного розвитку  та власними силами наблизити місто до міжнародного співробітництва .Це стажування є неоплачуваним із частковою зайнятістю для студентів.Що входитиме в твої обов'язки:

• пошук грантів та грантових програм з метою залучення інвестицій на розвиток міста;
  •  допомога в підготовці та поданні грантових заявок;
  •  участь у розробці та реалізації інвестиційних та грантових програм;
  •  висвітлення подій на сторінці у Фейсбук;
  •  створення презентацій, проведення опитувань тощо.

Стажування в Бучанській міській раді допоможе тобі:

• проявити свої здібності та втілити власні ідеї щодо розвитку нашого  міста
  • здобути корисні навички: презентації, ораторського мистецтва, критичного мислення, ведення дискусії, економічного аналізу, командної взаємодії, організації заходів, проектного менеджменту, урбаністичного дослідження, фандрайзингу і т.ін.
  • створити свій власний нетворкінг;
  • опанувати нові онлайн-сервіси та інструменти.

Володіння англійською мовою на рівні Intermediate є обов’язковим.Якщо це те, що тобі потрібно, чекаємо на твоє резюме та короткий мотиваційний лист з поміткою «стажування» на bucha.ekonomika@gmail.com   Дедлайн: 12 травня 2017 року.