Ясно

31 березня стартує ІІІ Чемпіонат Бучанської об’єднаної територіальної громади з футболу серед команд-аматорів

На стадіоні «Ювілейний» відбулось засідання Бучанської міської федерації футболу. Представники футбольних команд , керівники та адміністратори, голова Бучанської міської федерації футболу Василь Олексюк, члени бучанської міської федерації футболу обговорили нагальні питання початку ІІІ Чемпіонату БОТГ .

Основними базами для проведення футбольних матчів будуть , як і в минулому році ,стадіон по вул. Леха Качинського «ПМК-Арена», стадіон смт Ворзель та Ірпінський стадіон «Чемпіон».

Торік у запеклих змаганнях виборювали першість 11 команд. Скільки у нинішньому сезоні змагатиметься за перехідний кубок- дізнаємося вже зовсім скоро.