Все про державну соціальну допомогу

Ясно

5 °C

Користування Веб-порталом

 

Хто він – державний соціальний інспектор?

Діяльність державного соціального інспектора спрямована з одного боку - на максимальне забезпечення захисту малозабезпечених верств населення, з іншого - контроль за використанням бюджетних коштів.

      Відділ державних соціальних інспекторів є структурним підрозділом Управління праці, соціального захисту та захисту населення  від наслідків Чорнобильської катастрофи Бучанської міської ради. Саме їхнім обов’язком є обстеження майнового стану та матеріально-побутових умов сімей, які звертаються за призначенням державної соціальної допомоги і субсидії, перевірка достовірності інформації про доходи та майновий стан сім’ї, встановлення факту догляду за інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу або за особою старше 80 років, встановлення факту проживання внутрішньо переміщеної особи.

       Для призначення будь-якого виду допомоги заявник надає заяву відповідної форми, затверджену Наказом Міністерства соціальної політики України, в якій своїм підписом дає згоду на збір інформації про сім’ю, доходи, власність та майно, що необхідна для отримання всіх видів соціальної допомоги, на які сім’я має право.

       Для призначення житлової субсидії, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає з інвалідом 1-2 групи внаслідок психічного розладу, допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, заявник повинен задекларувати власні доходи і доходи всіх членів своєї сім’і.

     Якщо державним соціальним інспектором виявлено, що громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи та майновий стан, що вплинули на встановлення права при призначенні соціальної допомоги, визначення її розміру, внаслідок чого було надмірно нараховано суму, виплата припиняється. Надмірно виплачені кошти підлягають відшкодуванню.

      У разі відмови повернення коштів у визначений термін вони стягуються у судовому порядку.

      Тож хочеться наголосити: заявник та члени його сім’ї повною мірою відповідають за достовірність наданої інформації, відомостей про доходи та майно, які вплинули або могли вплинути на встановлення права при призначенні соціальної допомоги та її розмір.

      Якщо при повторному зверненні за призначенням державної соціальної допомоги розумієте, що раніше не вказали ті чи інші доходи чи майно, що можуть вплинути на призначення чи розмір цієї допомоги, обов’язково повідомляйте про це спеціаліста з прийому, чим зменшите суму переплати, а в деяких випадках збережете за собою право на подальше отримання соціальної допомоги у дещо зменшеному чи навіть у тому ж розмірі.

      По виниклим питанням можна звертатись до управління праці за телефоном (04597)49-904.

 

Начальник відділу державних

соціальних інспекторів Тетяна Дядюра

Внесено ряд змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Законом України від 14 листопада 2017 № 2203-VIII «Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб» внесено зміни, а саме:

 • до осіб з інвалідністю внаслідок війни належать також особи з інвалідністю з числа осіб, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних:

- у районах бойових дій у період Другої світової війни та від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння у повоєнний період;

- від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції до 1 грудня 2014 року, а з 1 грудня 2014 року – на території проведення антитерористичної операції, де органи державної влади здійснюють свої повноваження, та в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, під час проведення антитерористичної операції;

- під час виконання робіт, пов’язаних з розмінуванням боєприпасів, незалежно від часу їх виконання.

Дія абзацу третього цього пункту не поширюється на осіб, засуджених за злочини проти основ національної безпеки України та злочини проти громадської безпеки.

Зв’язок інвалідності з пораненням чи іншим ушкодженням здоров’я, отриманим особами, зазначеними в цьому пункті, встановлюється за висновком медико-соціальної експертизи в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

 • у пунктах 11-14 ст. 7 вищевказаного Закону слова "поранення, контузії або каліцтва" замінено словами "поранення, контузії, каліцтва або захворювання". Цей пункт стосується учасників антитерористичної операції, яким встановлено інвалідність внаслідок захворювання, одержаного під час безпосередньої участі в АТО. Тепер окрім причин виникнення інвалідності - поранення, контузії або каліцтва до переліку додали і захворювання.
 • до членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни тепер також відносяться сім’ї осіб, яким посмертно присвоєно звання Герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції Гідності", а також дія цього Закону поширюється на дружин (чоловіків), які не одружилися вдруге, батьків, неповнолітніх дітей померлих учасників бойових дій, партизанів, підпільників, військовослужбовців та учасників війни, які проходили службу у військових підрозділах, частинах, штабах і установах, що входили до складу діючої армії в період Другої світової війни та війни 1938-1939 років з імперіалістичною Японією, нагороджених за бойові дії державними нагородами та орденами і медалями колишнього Союзу РСР (крім ювілейних). В пункті 1 статті 10 в абзацах четвертому – восьмому слова "поранення, контузії чи каліцтва", "поранення, контузії або каліцтва" замінено словами "поранення, контузії, каліцтва або захворювання.

В Прикінцевих положеннях Закону від 14.11.2017 № 2203-VIII  зазначено, що цей Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування, а саме з 24.02.2018 року.

 

Керівник Управління праці                                                                                   Г.В. Назаренко

Учасникам масових акцій протесту, які відбулися з 21.11.2013 року по 20.02.2014 року надано статус постраждалих учасників Революції Гідності

Законом України від 14 листопада 2017 № 2203-VIII внесені доповнення до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", а саме Закон доповнено розділом III¹, «Статус постраждалих учасників Революції Гідності, пільги та гарантії їх соціального захисту».

Постраждалими учасниками Революції Гідності визнаються особи, які на виконання Закону України «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей» включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі), але такі ушкодження не призвели до інвалідності, та звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року.

Порядок надання статусу постраждалого учасника Революції Гідності особам, зазначеним у частині першій цієї статті, визначається Кабінетом Міністрів України.

Особам, зазначеним у частині першій цієї статті, надаються пільги та інші соціальні гарантії, встановлені статтею 12 цього Закону (для учасників бойових дій).

Дія  цієї  статті  не  поширюється  на  працівників  міліції,  осіб,  які проходили службу в правоохоронних органах спеціального призначення, військовослужбовців внутрішніх військ, Збройних Сил України та інших військових формувань, які отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі) під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з подіями Революції Гідності.

В Прикінцевих положеннях Закону від 14.11.2017 № 2203-VIII  зазначено, що цей Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування, а саме з 24.02.2018 року.

 

За більш детальною інформацією можна звернутись в Управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, яке знаходиться за адресою: бул. Б. Хмельницького, 5/5-а, в каб. № 6 та/або за   тел. 49-903.

 

 

Керівник Управління праці                                                                                   Г.В. Назаренко

Санаторно-курортне оздоровлення громадян з числа учасників антитерористичної операції

Згідно Закону України  "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"  на отримання пільги по санаторно-курортному оздоровленню мають право інваліди війни та учасники бойових дій із числа учасників антитерористичної операції.

 Забезпечення путівками здійснюється в межах виділених коштів. Кошти виділяються пропорційно до кількості осіб, що перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням. 

Крім того, путівками без лікування забезпечуються громадяни, що супроводжують інвалідів I групи (за винятком інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку), яким за висновком лікувально-профілактичного закладу необхідна постійна стороння допомога.

san-kur.ozdorovlennya_ubd_ato.doc

Санаторно-курортне оздоровлення осіб з інвалідністю

Згідно Закону України  "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" на отримання пільги по санаторно-курортному оздоровленню мають право інваліди з дитинства та від загального захворювання.

 Забезпечення путівками здійснюється в межах виділених коштів. Кошти виділяються пропорційно до кількості осіб, що перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням. 

Крім того, путівками без лікування забезпечуються громадяни, що супроводжують інвалідів I групи (за винятком інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку), яким за висновком лікувально-профілактичного закладу необхідна постійна стороння допомога. 

ozdorovlennya_invalidv_zz_ta_z_dyt.doc

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям

1.

Заява (затверджена Наказом Міністерства соц. політики України № 96 від 22.02.2012 р.)

2.

Копія паспорта (при собі мати оригінал)

3.

Копія ідентифікаційного коду (при собі мати оригінал)

4.

Копія трудової книжки (при собі мати оригінал) або довідку, що трудової книжки не має)

5.

Копія свідоцтва про одруження. (при собі мати оригінал)

6.

Копія свідоцтва про розлучення (при собі мати оригінал)

7.

Копія свідоцтв про народження дітей (при собі мати оригінали)

8.

Довідку про склад сім`ї

9.

Довідка про доходи осіб, які звернулися за призначенням ДСДМС за попередніх 6 місяців

10.

Довідка про нарахування та виплату аліментів

11.

Довідку про наявність та розмір земельної частки (паю)

12.

Довідка з управління праці за місцем реєстрації щодо перебування на обліку

13.

Відкритий рахунок у банку на соціальні виплати

Допомога на дітей, які перебувають під опікою чи піклування

 

1.

Заява опікуна чи піклувальника (затверджена Наказом Міністерства соц. політики України від 22.02.2012 р. за № 96)

2.

Паспорт або інший документ, який засвідчує особу (оригінал)

3.

Ідентифікаційний номер

4.

Копія рішення органу опіки та піклування або суду про встановлення опіки чи піклування над дитиною-сиротою або дитиною, позбавленою

батьківського піклування

5.

Копія свідоцтва про народження дитини (при собі мати оригінал)

6.

Довідка з місця проживання заявника про склад сім'ї (для дітей, над якими встановлено опіку чи піклування)

7.

Довідки про місячні розміри пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги, що одержує на дитину опікун чи піклувальник

8.

Довідка з навчального закладу дитини

9.

Відкритий рахунок у банку на соціальні виплати

 

ДСД інвалідам з дитинства та дітям інвалідам

1.

Заява (затверджена Наказом Міністерства соц.політики України від 22.02.2012 р. за № 96)

2.

Паспорт або інший документ, який засвідчує особу (оригінал)

3.

Ідентифікаційний номер (оригінал)

4.

Оригінал та копія свідоцтва про народження дитини-інваліда

5.

Довідка про місце проживання інваліда з дитинства або дитини-інваліда чи копія паспорта інваліда з дитинства або дитини-інваліда з відомостями про постійне місце проживання

6.

Довідка про місце проживання батьків, усиновителів, опікуна, піклувальника, який подав заяву, чи копія паспорта з відомостями про

постійне місце проживання

7.

Довідка медико-соціальної експертної комісії про групу інвалідності, або медичний висновок

8.

Довідка з місця навчання із зазначенням факту перебування на повному державному утриманні

9.

Відкритий рахунок у банку на соціальні виплати

Одноразова допомога при народженні дитини

1.

Заява (затверджена Наказом Міністерства соц.політики України від 22.02.2012 р. за № 96)

2.

Копія паспорта 1, 2, 11 сторінки (при собі мати оригінал)

3.

Ідентифікаційний номер (копія та оригінал)

4.

Копія свідоцтва про народження дитини (при собі мати оригінал)

5.

Особи, що звернулися за призначенням допомоги при народженні другої дитини або наступних дітей (народжених до 30 червня 2014 р.), подають копії свідоцтв про народження кожної дитини, яка враховується під час визначення розміру допомоги

6.

Опікуни подають, крім зазначених документів, копію рішення про встановлення опіки

7.

Відкритий рахунок у банку на соціальні виплати

Допомога на дітей одиноким матерям

1.

Заява (затверджена Наказом Міністерства соц.політики України від 22.02.2012 р. за № 96)

2.

Паспорт або інший документ, який засвідчує особу (оригінал)

3.

Ідентифікаційний номер (оригінал)

4.

Оригінал та свідоцтва про народження дитини

5.

Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини

6.

Довідка про проживання дитини з матір'ю, видана за місцем проживання сім'ї

7.

Допомога може бути призначена за місцем фактичного проживання за умови подання довідки про неодержання зазначеної допомоги в

органі соціального захисту населення за місцем реєстрації

8.

Відкритий рахунок у банку на соціальні виплати

Щомісячна грошова допомога малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу

1.

Паспорт (заявника та псих.хворого)

2.

Довідка про доходи

3.

Ідентифікаційний номер (копія та оригінал)

4.

Довідка про склад сім`ї

5.

Висновок ЛКК, що потребує постійного догляду

6.

Довідка МСЕК

7.

Копія пенсійного посвідчення

8.

Копія трудової книжки

9.

Довідка з Центра зайнятості

10.

Відкритий рахунок у банку на соціальні виплати

Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги

1.

Заява (затверджена Наказом Міністерства соц.політики України від 22.02.2012 р. за № 96)

2.

Паспорт або інший документ, який засвідчує особу (оригінал)

3.

Ідентифікаційний номер (оригінал)

4.

Заява про згоду надавати соціальні послуги

5.

Висновок лікарсько-консультаційної комісії про те, що стан її здоров'я дозволяє постійно надавати соціальні послуги

6.

Копія трудової книжки, а у разі відсутності трудової книжки - письмове повідомлення особи із зазначенням інформації про відсутність трудової книжки та про останнє місце роботи чи отримання доходів

7.

Заява про надання згоди на проведення перевірки даних про доходи особи з використанням відомостей Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (з урахуванням вимог Закону України "Про захист персональних даних")

8.

Заява про необхідність надання соціальних послуг

9.

Паспорт або інший документ, що посвідчує особу (особи, яка потребує надання соціальних послуг)

10.

Копія довідки медико-соціальної експертної комісії про групу інвалідності (надається інвалідом, при собі мати оригінал)

11.

Висновок лікарсько-консультаційної комісії про необхідність постій-ного стороннього догляду та нездатність особи до самообслуговування

12.

Відкритий рахунок у банку на соціальні виплати

Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами
При собі мати:

Паспорт оригінал ( копія 1,2,11 стор.)

 1. Ідентифікаційний номер оригінал ( копія)

1.

Довідка з жіночої консультації

2.

Довідка з центру зайнятості про те, що жінка зареєстрована в центрі зайнятості як безробітна

3.

Довідка з Пенсійного фонду України ( за місцем реєстрації ) про те, що жінка, яка є фізичною особою-підприємцем, перебуває (не перебуває) на обліку в органах Пенсійного фонду України та не бере участь на добровільних засадах у загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності

4.

Довідка з основного місця навчання про те, що жінка навчається

5.

Особи, які усиновили чи взяли під опіку дитину протягом двох місяців з дня її народження, подають рішення про усиновлення чи встановлення опіки

6.

Допомога може бути призначена за місцем фактичного проживання за умови подання довідки про неодержання зазначеної допомоги в органах соціального захисту населення за місцем реєстрації

7.

Копія трудової книжки (при собі мати оригінал) або довідку, що трудової книжки не має)

8.

Відкритий рахунок у банку на соціальні виплати

Санаторно-курортне оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи
Інформація щодо санаторно-курортних закладів

Інформація щодо санаторно-курортних закладів, які забезпечують осіб з інвалідністю, чорнобильців таучасників антитерористичної операції послугами з санаторно-курортного лікування      № з/пНазва санаторно-курортного закладу Адреса Контактний телефонЕ-mail 12456Заклади Вінницької області1Товариство з обмеженою відповідальністю "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Подільський Артек", ЄДРПОУ 04818298Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Лісна, 1(04343) 6-18-45, 6-73-56, (04343) 6-18-45, (097) 266-80-38 - директор Мазур Петро Назарович podolartek@meta.ua2ДП Клінічний санаторій "Авангард"Вінницька обл., м. Немирів, вул. Шевченка, 16(04331) 2-23-48, (098) 665-47-98, (095) 678-51-39avangard_nemirov@ukr.net3Санаторій "Радон"Вінницька обл., м. Хмільник, вул. 1-го Травня, 1(04338) 2-52-01 (директор санаторію), (04338) 2-28-79, (093) 44-285-33, (097) 258-74-88, (099) 163-22-30  (віділ реалізації путівок)іnfo.radon@i.ua4Міністерство оборони України Військово-медичний департамент Центральний військовий клінічний санаторій "Хмільник" ЄДРПОУ 08482599Вінницька обл., м.Хмільник, вул. 1 Травня, буд. 39(3804338) 2-24-05 Заклади Волинської області5Комунальне підприємтво "Санаторій  матері і дитини "Пролісок", код ЄДРПОУ 20140252Волинська обл., Ківерцівський р-н, с. Грем’яче(03365) 9-44-66, 9-68-19prolisok.san@gmail.com6Волинський обласний санаторій "Лісова пісня", код ЄДРПОУ05383951Волинська обл., Шацький р-н, с. Гаївка, вул. Пісочна, 6(03355) 95-6-06infolp556@ukr.net7ВП «Санаторій «Шахтар» ДП «Волиньвугілля»Код ЄДРПОУ 32365965Волинська область, 45300 Іваничівський район, с.Павлівка, вул Незалежності, 26 067 893 01 71 Заклади Дніпропетровської області8Дочірнє підприємство "Санаторій "Славутич" ім. Б.В. Пашковського приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця" ЄДРПОУ: 3236510651601, Дніпропетровська обл., м. Верхньодніпровськ, санаторій "Славутич"(05658) 3-27-44, (05658) 32753slavutich-5@ukr.net9ДП "Санаторій "Дніпровський"Дніпропетровська обл., м. Дніпродзержинськ, вул. Гастелло, 2(068) 946-04-44 sandnipr@privat-online.net10Товариство з обмеженою відповідальністю  «Санаторій «Курорт Орлівщина», 32286611 Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Орлівшина, вул. Лісна(05693) 5-21-36sekretar_dpsn@i.ua11ТОВ Санаторій "Сонячний"Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, с. Вербки вул. Лісова, 3(05632) 600-70solnechnuj@ukr.netЗаклади в Донецькій області12Дочірнє підприємство "Санаторно-курортний реабілітаційний центр "Слов’янський курорт" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця", код ЄДРПОУ 30708792Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Пушкінська, 2Приймальна генерального директора:(06262) 3-45-17;факс: (06262) 2-73-09;Відділ реалізації путівок:тел./факс: (06262)2 -88-45;(095) 125-25-14 - начальник відділу Красиліч Лідія Григорівнаslavkurort@ukr.net slavkurort.office@ukr.netЗаклади Житомирської області13КП "Обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення "Дениші" Житомирської обласної ради"Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Дениші(0412) 496-001, (0412) 446-486, (050) 313-82-55,  (0412) 496-005, (0412) 496-003 denyshi@meta.uaЗаклади Закарпатської області14Дочірнє підприємство «Клінічний санаторій «Карпати» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця»,02649615Закарпатська обл., Мукачівський район, с. Карпати, 103131-5-44-33, 7-32-34s.karpati2011@ukr.net15ДП "Санаторій Поляна", ЄДРПОУ 02649880Закарпатська обл., с. Поляна, вул. Духновича, 104, Свалявський р-нтел.(03133) 7-7-47, 7-72-44, 7-42-34 san.polyana.zak@gmail.com16Санаторій  "Верховина", ЄДРПОУ 02647289Закарпатська обл., с. Сойми,1 Міжгірського р-ну(03146) 2-12-25, (03146) 2-60-44, (03146) 2-60-35 sojmy@ukr.net17Санаторій "Сонячне Закарпаття", ЄДРПОУ 02649905Закарпатська обл., Свалявський р-н, с. Поляна, 1 вул. Курортна, 1-А(0233) 3-55-55, (050) 507-06-37 sale@sonzak.com.ua18ДП санаторій "Шаян", ЄДРПОУ  02647183Закарпатька обл., Хустський р-н, с. Шаян(03142) 59-232sanatoriyshayan_@ukr.net19Дочірнє підприємство «Санаторій «Синяк» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця», код за ЄДРПОУ –02649704с. Синяк, Мукачівський район, Закарпатська область, Україна, 89642.44-005 20ПП «Джерело-2» Санаторій «Орлине гніздо»                            код ЄДРПОУ 32086361м. Виноградів ур. Виннички,35Закарпатська обл.,  90300068-848-43-68 Заклади Запорізької області21ТОВ "Санаторій "Нива", ЄДРПОУ 00428426Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Котляревського, 23(06153) 4-48-53saniva@meta.ua22ПП "Курорти Приазов’я" санаторій "Арктика", ЄДРПОУ 31508370Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Макарова,  20/2(06153) 9-20-27, (06153) 60-685   info@arctica.zp.uaПП "Курорти Приазов’я" санаторій "Нафтохімік"Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Макарова, 71(061) 53-35-212         reclamakurort@bmr.gov.ua     23ПАТ "Приазовкурорт" Філія "Клінічний санаторій "Великий Луг", Код ЄДРПОУ 26317705Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Ленська, 45(061) 286-96-83velikiylyg@ukr.netПрАТ "Приазовкурорт" "Санаторій  "Кирилівка", Код ЄДРПОУ 26317823Запорізька обл., смт Кирилівка, Якимівський р-н, вул. Санаторна, 1 (06131) 69-107, 69-340, факс 69-475sanatorium@i.uaПрАТ "Приазовкурорт" клінічний санаторій "Бердянськ", Код ЄДРПОУ 33484163Запорізька область, м. Бердянськ, бул. Тінистий, 12(06153) 4-18-82san_berdyansk@ukr.netПрАТ "Приазовкурорт" Клінічний санаторій «Лазурний»Код ЄДРПОУ 33484158бул. Центральний, 4а,м. Бердянськ,Запорізька обл.7112006153-41968san_berdyansk@ukr.net24Товариство з обмеженою відповідальністю «Соціальні ініціативи Запоріжжя»Код ЄДРПОУ 3862382              вул. Південне шосе, 72,        м. Запоріжжя,тел./факс(061) 289 23 91 Заклади в Івано-Франківській області25Дочірнє підприємство Санаторій "Черче" ЗАТ лікувально- оздоровчих закладів «Укрпрофоздоровниця»Код за ЄДРПОУ 05397373Івано- Франківська обл., Рогатинський р-н., с.Черче(03435) 71 244cherche@ukr.netЗаклади в Київській обл. та м. Київ26Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ім. В.Т.Гуца, Код ЄДРПОУ 19408382Київська обл., вул. Соборна, 4 с. Капітанівка, Києво-Святошинський р-н(044) 424-66-35, 422-91-88lrc_goutsa@ukr.net27ТОВ "Санаторій-профілакторій "Діброва", ЄДРПОУ 36484852Київська обл., м. Біла Церква, вул. Лісова, 2-Б(04563) 63-545, (04563) 62-212bc.dibrova@meta.ua28Санаторій "Україна", ЄДРПОУ 02649621Київська обл., смт Ворзель,  вул. Стражеска, 26(04597) 464-23san-ukraine@ukr.net29Клінічний санаторій "Жовтень", код 00012925м.Київ, Голосіївський район, Конча-Заспа, 27 км Столичного шосе044259-20-64 30Санаторійй Пуща Водиця04075 м.Київ, вул. Гамарника,60097 266-01-24 31Лікувально-профілактичний комплекс «Феофанія» національної академії наук  України     ЄДРПОУ 05540267м. Київ, вул.Академіка Лебедєва, буд.31044 526-70-47 32Клінічний санаторій «Перемога» 03190515м. Київ вул. Бударіна, 3(044)451-30-77 33Державне підприємство "Санаторій "Конча-Заспа" код ЄДРПОУ 01981715м. Київ, Столичне шосе, буд. 215044-259-24-05  0937864475 Заклади в Кіровоградській області34КП "Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня Кіровоградської області"Кіровоградька обл., м. Знам’янка, вул. Героїв Чорнобиля, 6(05233) 7-10-51, (05233) 7-11-08, (05233) 7-11-04kpzobl@gmail.comЗаклади в Луганській області35ТОВ "Новопсковський санаторій "Перлина", ЄДРПОУ 05439628Луганська обл., смт. Новопсков, вул. Українська, 218 (06463) 2-11-90, 2-19-93perlinanovopskov@ukr.netЗаклади в Львівській області36Санаторій "Любінь Великий"Львівська обл., Городоцький р-н, смт Великий Любінь, вул. Львівська,16 (03231) 2-41-40, 2-41-93, приймальня 096-690-93-57, факс 2-44-40 sanatoriy@ua.fm37Санаторій "Київ Плюс"Львівська обл., м. Моршин, вул. Грушевського, 8а(03245) 664-01, (044) 485-16-00kievplus2@ukr.net38Санаторій "Дністер"Львівська обл., м. Моршин, вул. С. Бандери, 4(03260) 6-05-39, 6-05-30, (067) 340-22-18 - Ярослав Іванович Магасsan_dnister@ukr.net39Санаторій "Черемош" Львівська обл., м. Моршин, вул.С.Бандери, 4(03260) 6-23-70, (03260) 6-04-97san_cheremosh@ukr.net40Санаторій "Батьківщина"Львівська обл., м. Трускавець, вул. Городище, 6директор (03247) 5-43-81 , приймальня (03247) 5-40-74, реєстратура (03247) 5-47-32, бухгалтерія (03247) 5-41-24batkivshchyna@tr.lv.ukrtel.net41Cанаторій "Дніпро-Бескид"Львівська обл., м. Трускавець, вул. Дрогобицька, 33(0247) 5-17-05, 5-22-61post@beskyd.com.ua42Санаторій "Стожари"Львівська обл., смт Східниця, вул. Зарічна, 9а(032480) 4-80-18, (03248) 4-82-71stozhary@boryslav.ukrtel.net43Санаторій "Шкло"Львівська обл., Яворівський р-н, смт Шкло, вул. Курортна, 1 (03259) 71-885, (03256) 42-130, 40-073, (097) 781-22-70, (098) 179-43-62sankur-shklo.com.ua44Санаторій "Нафтуся Прикарпаття"Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Модричі, вул. Курортна, 1(03244) 10-614truskavets@karpatykurort.org45Санаторій "Прикарпатська ватра" Оздоровчого комплексу "Прикарпатська ватра" Філії "Агрогаз" ПАТ "Укртрансгаз"Львівська обл., Стрийський  р-н, с. Баня-Лисовицька, вул. Куротна, 55 (03245) 68-262, начальник Микола Богданович Байтала - (093) 418-02-01, Магас Мар'яна Богданівна - (073) 138-86-69vatra.prykarp@ukr.netЗаклади в Миколаївській області46ТОВ "Санаторій Борисфен"Миколаївська обл., м. Очаків,  вул. Будівельників,  7(05154) 3-72-91, (097) 174-34-32info@borisfen.in.ua47Санаторій-профілакторій "Перемога"Миколаївська обл., м. Миколаїв,  вул. Гагаріна, 1-А(0512) 68-99-23sppobedanikolaev@gmail.com48Санаторій-профілакторій "Інгул"Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Героїв України,  6а(0512) 42-47-32, 42-46-46, (096) 974-36-10olgasedorchenko1974@gmail.comЗаклади в Одеській області49Південь-курорт-сервіс санаторій "Орізонт"Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Гагаріна, 1-а, курорт Сергіївка(050) 495-30-01orizont12@ukr.net50Санаторій "Сенетатя"Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Леніна, 5, курорт Сергіївка(067) 558-42-57 - Микола Івановичsenetatya@i.ua51Санаторій "ім. С.Лазо"Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Набережна, 3, курорт Сергіївка(04849) 47-240slazo@ukr.net52Санаторій "Одеський"Одеська обл., м. Одеса, вул. Рибачья балка, 3(0482) 33-84-99sanatoriy.odesskiy@gmail.com53Санаторій "ім. Горького"Одеська обл., м. Одеса, вул. Фонтанськая дорога 165(04849) 7478245, (050) 391-38-42gorkogo@te.net.ua54ТОВ "Золота нива"Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Чорноморська, 16, курорт Сергіївка(097) 939-95-67, (04849) 48-373 z.niva@ukr.net55Клінічний санаторій "Аркадія"Одеська обл., м. Одеса,  Гагарінське плато, 1(048) 785-43-95 - Cултанова Наталя Федорівнаarkadiya_dpsu@ukr.net56ДП "Клінічний санаторій ім. Пирогова"Одеська обл., м. Одеса, курорт Куяльник(048) 785-45-32into@kuyalnik.com.ua57ДП "Клінічний санаторій "Лермонтовський" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця"Одеська обл., м. Одеса,  пров. Лермонтовський, 2(048)722-63-417226341@gmail.com58Спеціалізований Одеський санаторій „Салют”65067, м. Одеса,вул. Академічна, 28код 0482, тел. 68-83-83; 68-57-82san.saljut@ukr.netЗаклади в Полтавській області59ПрАТ "Миргородкурорт" (санаторії: "Полтава", "Миргород", "Хорол", "Березовий Гай")Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя(05355) 5-26-33,  (5355) 5-21-25marketing@mirgorodkurort.ua 60Медичний реабілітаційний центр МВС України "Миргород"Полтавська обл., м. Миргород, вул. Українська(05355) 4-65-40, 4-66-07, 4-66-08, 4-64-77migrorod@mvs.gov.ua 61Санаторій "Псьол"Полтавська обл., смт Велика Багачка, вул. Жертв Революції (05345) 9-16-90info.psel@i.ua62Медичний центр Внутрішніх військ МВС України "Нові Санжари"Полтавська обл., смт Нові Санжари, пров. Радянський(05344) 3-13-57medcenterns@meta.ua63Спеціалізований Миргородський санаторій «Слава»37600, Полтавська область,м. Миргород,вул. Харківка, 64код 05355, тел. 5-27-16, 5-31-39sanatoriyslava@gmail.comЗаклади в Рівненскої області64Комунальне підприємство «Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне» Рівненської міської радиРівненська область, Рівненський район, с. Кустин, вул. Санаторна,2 (юридична адреса - м. Рівне , вул. Соборна, 30)(036) 26-85-44, факс 26-74-33, (067) 360-38-18 - Волгіна Світлана Миколаївнаelektronik-rivne@ukr.net65Орендне підприємство санаторій "Червона калина"Рівненської обл., вул. Лісова, 1, с. Жобрин, Рівненський р-н(0362) 61-84-85, 61-84-80,  67-00-64, 67-00-62, 67-00-60, 67-00-61 (цілодобово, для довідок та бронювання місць), (097) 736-00-98kalina.chervona@gmail.comЗаклади в Сумській області66Санаторій "Токарі"Сумська обл., м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96 тел./факс бухгалтерія: (05445) 3-89-25, (05445) 3-71-22, тел./факс реєстратура: (05445) 3-1-35, моб. (050) 300-12-81stokari@yandex.uaЗаклади в Харківській області67ДП Клінічний санаторій "Курорт Березівські мінеральні води"Харківська обл., Дергачівський район, с. Березівське(057) 700-33-16berminvodysanatory@ukr.net68ДП "Санаторій "Ялинка"Харківська обл., Зміївський р-н, п. Дачне, вул. Курортна,1(057) 341-41-34,38 (057) 341-41-32, (057) 341-41-25- директор Кривошликов Федір Івановичyalyn_nbal@ukr.net69Дочірнє підприємство “Клінічний санаторій “Роща” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця”Харківська обл., Харківський р-н, сел. Пісочин, вул. Санаторна, 46(05774) 2-19-50, (0574) 2-16-32, (057) 742-16-84, (067) 573-01-02 - Мяснікова Тамара Степанівнаroscha@ukrpost.netЗаклади в Херсонській області70ДП Санаторій "Гопри" ЗАТ "Укрпрофоздоровлення" лікувально-оздоровчих закладів профспілок УкраїниХерсонська обл., м. Гола Пристань, вул. Санаторна, буд.72(05539) 7-85-47goprizdrav@onlіne.ua71ДП Санаторій для дітей з батьками "Скадовськ" ЗАТ "Укрпрофоздоровлення" лікувально-оздоровчих закладів профспілок УкраїниХерсонська обл., м. Скадовськ, вул. Набережна, буд.1(05537) 5-23-27 s_scadovsk@ukr.netЗаклади в Хмельницькій області72ТОВ "Санаторій "Лісова Пісня"Хмельницька обл., Подільський р-н, с. Привороття Друге, вул. Лісова, 40(0384) 3-64-00tovlisovapisnya@ukr.net73Санаторій "Збруч"Хмельницька обл., Городоцький р-н, смт Сатанів, вул. Курортна, 17(03851) 5-10-36zbrush86@ukr.net74Хмельницький обласний міжгосподарський санаторій "Україна"Хмельницька обл.,  Дунаєвецький р-н с. Маків, вул. Санаторна, 72(03858) 3-23-59, (097) 264-39-50 Григор’єва Світлана Степанівнаsankur_mak@ukr. net75Санаторій "Перлина Поділля"Хмельницька обл., Городоцький р-н, смт Сатанів, вул. Курортна, 45(03851) 4-21-54info@perlyna.km.uaЗаклади в Черкаській області76ПрАТ "Санаторій "Мошногір’я"Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Будище, вул. Т.Г. Шевченко, 38(047) 45-21-58, 45-21-41, (067) 900-09-45 moshny4@inbox.ruЗаклади в Чернігівській області77Санаторій "Остреч"Чернігівська обл., м. Мена, Урочище Остреч, 4(04644) 2-14-00sanostrech@ukr.net

Згідно Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, на отримання пільги по санаторно-курортному оздоровленню мають право громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесені до 1 категорії та діти-інваліди, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, у супроводі одного із батьків або особи яка їх замінює.
 Забезпечення путівками здійснюється в межах виділених коштів. Кошти виділяються пропорційно до кількості осіб, що перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням.
            Згідно Порядку «Надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (далі Порядок), для отримання санаторно-курортного оздоровлення громадяни, повинні за місцем своєї реєстрації або за місцем фактичного проживання надати до управління соціального захисту населення такі документи:
       1) громадянином, віднесеним до категорії 1:
       заяву про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
       довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;
       копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1 (із вкладкою);
       копію паспорта.
       У разі подання заяви за місцем проживання, відмінним від зареєстрованого, громадянин (крім осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території України чи районів проведення антитерористичної операції) додатково подає видану органом соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання довідку про те, що громадянин, віднесений до категорії 1, не перебуває на обліку для забезпечення путівкою;
       2) одним із батьків дитини з інвалідністю або особою, яка їх замінює:
       заяву про взяття на облік для отримання путівки за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
       довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;
       довідку для одержання путівки одним із батьків дитини з інвалідністю або особою, яка їх замінює, на санаторно-курортне лікування за формою 070/о (у разі наявності);
      копію посвідчення дитини з інвалідністю (із вкладкою);
      копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1 (із вкладкою), у разі наявності такого у одного з батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює;
      копію свідоцтва про народження або копію паспорта дитини з інвалідністю;
      копію паспорта одного з батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює;
      довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку осіб.
      У разі подання заяви за місцем проживання дитини з інвалідністю (крім дітей, які переселилися з тимчасово окупованої території України чи районів проведення антитерористичної операції), відмінним від зареєстрованого, одним із батьків дитини з інвалідністю або особою, яка їх замінює, додатково подається довідка органу соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання дитини з інвалідністю про те, що вона не перебуває на обліку для забезпечення путівкою.
Строк перебування в санаторно-курортному закладі становить:
для громадян, віднесених до категорії 1, — 18 днів;
для громадян, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) — до 35 днів;
для дітей з інвалідністю — від 21 дня до двох місяців.
 
Новий Порядок санаторно-курортного оздоровлення дає можливість громадянину самостійно обрати заклад санаторно-курортного лікування залежно від власних вподобань (відповідно до профілю захворювання) та пріоритетів (за умови наявності у даному закладі ліцензії на провадження медичної практики із санаторно-курортного лікування) та передбачає укладання трьохсторонньої угоди, яку підписує управління соціального захисту населення, санаторно-курортний заклад та громадянин.
Після підписання даної угоди, особа заїжджає до санаторно-курортного закладу на оздоровлення.
Після закінчення санаторно-курортного лікування, при виписці з санаторію потрібно не забути отримати акт виконаних робіт з надання послуг. Цей документ передається до органу соціального захисту і є підтвердженням отримання послуг, що є необхідним для проведення розрахунку зі санаторієм.
Оплата путівок здійснюється органом соціального захисту шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортному закладу за надані послуги відповідно до укладеного договору.
У разі дострокового вибуття із закладу орган соціального захисту населення проводить оплату за використану частину путівки в межах розміру компенсаційної виплати.
Гранична вартість путівки при виборі санаторію визначається щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном. У 2017 році розмір компенсаційної виплати санаторно-курортним закладам за оздоровлення постраждалих громадян становить:
- для осіб  1 категорії  - 5250,00 грн.;
- для осіб 1 категорії із спинальним профілем захворювання – 17390,00 грн.;
- для дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, у супроводі одного із батьків або особи яка їх замінює – 10840,00 грн.
Орієнтований перелік санаторно-курортних закладів України, які забезпечують оздоровленням, громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи додається.
 Додаток на  9 аркушах.
 
З повагою
Керівник управління праці                   Г.В. Назаренко
Тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів
При собі мати:

1. Паспорт або інший документ, який засвідчує особу (оригінал)

2. Ідентифікаційний код (оригінал)

1.

Заява (затверджена Наказом Міністерства соц.політики України від 22.02.2012 р. за № 96)

2.

Копія свідоцтва про народження дитини (при собі мати оригінали)

3.

Рішення суду (виконавчий лист) про стягнення з одного з батьків аліментів на дитину

4.

Довідка державної виконавчої служби, що підтверджує факт несплати аліментів одним з батьків протягом шести місяців, що передують місяцю звернення

5.

Довідка відповідної установи про здійснення стосовно одного з батьків кримінального провадження або про його перебування на примусовому лікуванні, у місцях позбавлення волі, визнання його в установленому порядку недієздатним, а також перебування на строковій військовій службі

6.

Довідку про реєстрацію місця проживання (перебування) дитини

7.

Довідку про реєстрацію місця проживання (перебування) одержувача

8.

Відкритий рахунок у банку на соціальні виплати

Видача дублікатів посвідчень для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи 4 категорії.

Відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від від 20 січня 1997 р. N 51 «Про  затвердження  Порядку  видачі  посвідчень особам,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» Управлінням праці Бучанської міської ради будуть вноситись подання до Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації щодо видачі дублікатів посвідчень потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи 4 категорії.
    Дублікат посвідчення видається у разі  втрати  або  псування   посвідчення.

    Для написання заяви на отримання дублікату посвідчення 4 категорії  необхідно  звернутись  за  адресою:  м. Буча,  бул. Б. Хмельницького 5/5а каб. 20.
    При собі мати наступні документи:

 • 2 копії паспорта 1.2.11 стор + оригінал паспорта для пред’явлення
 • Посвідчення 4 категорії оригінал;
 • Фото 2 шт (3*4) на матовому папері;
 • Довідка з Ірпінського УПСЗН ( м. Ірпінь, вул. Попова 26 каб.12), у разі якщо загублене чи зіпсоване посвідчення видавалось до 01.01.2007 року про те що раніше видавалось посвідчення, та  дублікат Додатку №7  чи завірена копія Додатку №7;
 • Об ява в газеті «Експрес-Об ява», у разі втрати посвідчення, (м. Ірпінь, вул.. Жовтнева 9.);
 • Копія Військового квитка (для чоловіків)  + оригінал для пред’явлення;
 • Довідка про  реєстрацію(прописку) з моменту аварії чи народження з ЖЕКу;
 • Копія трудової книжки  з оригіналом для пред’явлення або довідка з місця роботи.

         Отримати додаткову інформацію ви можете за телефоном 49-906

Керівник управління праці               Г.В.Назаренко
 

Видача дублікатів посвідчень для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи 4 категорії.
Об ява в газету при втраті посвідчення .
 • Прошу  втрачене посвідчення потерпілого внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії        

Серії         №                                видане   (дата та орган який видав)             , чи ліквідатора наслідків Чорнобильської катастрофи категорії           серії           №                              видане    (дата та орган який видав)   ( вибрати потрібне)  на  ім я                                              вважати недійсним.

Для обміну посвідчення 4 категорії
 • 2 копії паспорта 1.2.11 стор + оригінал паспорта для пред’явлення :
 • Посвідчення 4 категорії оригінал;
 • Фото 2 шт (3*4) на матовому папері;
 • Довідка з Ірпінського УПСЗН ( м. Ірпінь, вул.. Попова 26 каб.12), про те що раніше видавалось посвідчення , та  дублікат Додатку №7 , чи завірена копія Додатку №7;
 • Об ява в газеті «Експрес-Об ява», у разі втрати посвідчення, (м. Ірпінь, вул.. Жовтнева 9.);
 • Копія Військового квитка (для чоловіків)  + оригінал для пред’явлення;
 • Довідка про  реєстрацію(прописку) з моменту аварії чи народження з ЖЕКу;
 • Копія трудової книжки  з оригіналом для пред’явлення або довідка з місця роботи.
Для обміну посвідчення 4 категорії
 • 2 копії паспорта 1.2.11 стор + оригінал паспорта для пред’явлення :
 • Посвідчення 4 категорії оригінал;
 • Фото 2 шт (3*4) на матовому папері;
 • Довідка з Ірпінського УПСЗН ( м. Ірпінь, вул.. Попова 26 каб.12), про те що раніше видавалось посвідчення , та  дублікат Додатку №7 , чи завірена копія Додатку №7;
 • Об ява в газеті «Експрес-Об ява», у разі втрати посвідчення, (м. Ірпінь, вул.. Жовтнева 9.);
 • Копія Військового квитка (для чоловіків)  + оригінал для пред’явлення;
 • Довідка про  реєстрацію(прописку) з моменту аварії чи народження з ЖЕКу;
 • Копія трудової книжки  з оригіналом для пред’явлення або довідка з місця роботи.
Для обміну посвідчення 4 категорії
 • 2 копії паспорта 1.2.11 стор + оригінал паспорта для пред’явлення :
 • Посвідчення 4 категорії оригінал;
 • Фото 2 шт (3*4) на матовому папері;
 • Довідка з Ірпінського УПСЗН ( м. Ірпінь, вул.. Попова 26 каб.12), про те що раніше видавалось посвідчення , та  дублікат Додатку №7 , чи завірена копія Додатку №7;
 • Об ява в газеті «Експрес-Об ява», у разі втрати посвідчення, (м. Ірпінь, вул.. Жовтнева 9.);
 • Копія Військового квитка (для чоловіків)  + оригінал для пред’явлення;
 • Довідка про  реєстрацію(прописку) з моменту аварії чи народження з ЖЕКу;
 • Копія трудової книжки  з оригіналом для пред’явлення або довідка з місця роботи.

Відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від від 20 січня 1997 р. N 51 «Про  затвердження  Порядку  видачі  посвідчень особам,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» Управлінням праці Бучанської міської ради будуть вноситись подання до Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації щодо видачі дублікатів посвідчень потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи 4 категорії.
    Дублікат посвідчення видається у разі  втрати  або  псування   посвідчення.

    Для написання заяви на отримання дублікату посвідчення 4 категорії  необхідно  звернутись  за  адресою:  м. Буча,  бул. Б. Хмельницького 5/5а каб. 20.
    При собі мати наступні документи:

 • 2 копії паспорта 1.2.11 стор + оригінал паспорта для пред’явлення
 • Посвідчення 4 категорії оригінал;
 • Фото 2 шт (3*4) на матовому папері;
 • Довідка з Ірпінського УПСЗН ( м. Ірпінь, вул. Попова 26 каб.12), у разі якщо загублене чи зіпсоване посвідчення видавалось до 01.01.2007 року про те що раніше видавалось посвідчення, та  дублікат Додатку №7  чи завірена копія Додатку №7;
 • Об ява в газеті «Експрес-Об ява», у разі втрати посвідчення, (м. Ірпінь, вул.. Жовтнева 9.);
 • Копія Військового квитка (для чоловіків)  + оригінал для пред’явлення;
 • Довідка про  реєстрацію(прописку) з моменту аварії чи народження з ЖЕКу;
 • Копія трудової книжки  з оригіналом для пред’явлення або довідка з місця роботи.

         Отримати додаткову інформацію ви можете за телефоном 49-906

Керівник управління праці               Г.В.Назаренко
 


Дублікат  видається  органом,  який  видав  посвідчення,  або органом,  який  видає  такі посвідчення за новим місцем проживання громадянина,  на  підставі завірених в установленому порядку копій документів,  зазначених  у пункті 10 цього Порядку. Угорі у лівому кутку  посвідчення  ставиться  штамп  або робиться чорним чорнилом надпис:  "Дублікат.  Видано  замість посвідчення серії ... N ...".

     У разі  відшукання  втраченого  посвідчення   воно   підлягає
обов'язковому  здаванню  для  знищення органові,  яким видано його
 

Рішення про   видачу   або   відмову   у  видачі  дублікату посвідчення приймаються  у  місячний  термін  з  дня  надходження   необхідних документів до органу, що видає посвідчення.